Mama z hr Asia Gospodarczyk

ASIA GOSPODARCZYK

Mama z HR, która pomaga innym mamom i nie tylko!

Moją misją jest wspieranie pracujących rodziców, szczególnie Mam. Dlatego też wszystkie moje działania koncentrują się wokół tego tematu. Pomagam Mamom wrócić na rynek pracy po przerwie, zmienić pracę na bardziej satysfakcjonującą lub się przebranżowić.

Mama z hr Asia Gospodarczyk
mamazhr.pl o strona o mnie

Zaczynałam od rekrutacji, czyli rozmów z kandydatami do pracy, później zajmowałam się również szkoleniami i rozwojem, a także szeroko pojętym wspieraniem menedżerów w zarządzaniu zespołami. Obecnie jestem HR Menedżerką i HR Biznes Partnerką. W mojej pracy uwielbiam to, że zawsze otaczają mnie ludzie i mogę pomagać im się rozwijać oraz zdobywać nowe kompetencje.

Prywatnie jestem mamą dwójki maluchów. Mam trzyletniego synka, a w 2022 roku urodziłam córeczkę i teraz w pełnym składzie rodzinnym opracowujemy nowy rytm naszego życia. Kocham moje dzieci, ale od zawsze wiedziałam, że do pełni satysfakcji potrzebuję pracy zawodowej. Moje działania jako Mama z HR to sposób na połączenie życiowej misji, jaką jest wspieranie innych Mam z realizacją moich talentów w zakresie dzielenia się swoją wiedzą i rozwijania innych.

https://mamazhr.pl o mnie

Aktywnie współpracuję także z Fundacją Rodzic w mieście.

Uczestniczę w projekcie Pracuję i wychowuję, w ramach którego budujemy sieć firm przyjaznych rodzicom. Dzielę się swoją wiedzą i spojrzeniem na sprawy rodziców aktywnych zawodowo poprzez artykuły na stronie fundacji oraz wkład w publikowane raporty czy materiały, a także prowadzę szkolenia.

Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj ciekawe treści, które nie tylko będzie się fajnie czytało, ale także będą pomocne w sprawach związanych z pracą.

 

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostaniesz ze mną na dłużej!